Контакти
Про нас
Вакансії
Партнерам

Всім нам з дитинства відомо, що каші і пластівці корисні для здоров’я. Будь-яка каша добре засвоюється організмом, сприяє нормальному травленню, забезпечує почуття тривалого насичення і є найважливішим елементом раціонального харчування. Вживання каші швидкого приготування на сніданок дозволить Вам добре висипатися і відчувати бадьорість протягом всього дня, адже швидкорозварювані каша економить час на підготовку і містить максимум поживних елементів (вуглеводи, протеїни, мінерали, вітаміни).
Як відомо, сировиною для приготування каші служить зерно, яке в процесі виробництва крупи звільняється від оболонки. Це може бути зерно гречки, вівса, пшениці, проса, рису, кукурудзи, а також бобових, сорго та ін.
Компанія «Надiя» – виробник зернобобових круп і пластівців швидкого приготування торгової марки «Holm’s». Підприємство працює на ринку продуктів харчування з 2001 р. Потужності підприємства дозволяють виробляти до трьох тисяч тонн круп’яної продукції і тисячу тонн пластівців у місяць, асортимент яких Ви можете побачити на нашому сайті.

Ми раді запропонувати Вам нашу продукцію

Партнерство

Наша компанія ТОВ «Надія», працює на ринку круп’яних товарів з 2001 року. Ми зарекомендували себе як надійного партнера для співпраці, про що свідчать відгуки сотень вдячних клієнтів.
В асортименті нашої продукції ТМ «Holm’s», представленої на сайті, Ви знайдете пластівці і крупи як вагові так і фасовані, самих різних найменувань.
Ми завжди раді до партнерства з новими дистриб’юторами.
Що б дізнатися подробиці про те Як стати дистриб’ютором? Напишіть або зателефонуйте нам, зробити це можна натиснувши на це посилання ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ.

Наша компанія ТОВ «Надія» на постійній основі веде закупівлю зернових:

  • овес
  • пшениця озима
  • пшениця яра
  • горох
  • кукурудза
  • ячмінь
  • просо

Що б дізнатися подробиці про те Як стати постачальником? Напишіть або зателефонуйте нам, зробити це можна натиснувши на це посилання ЗВЯ’ЗАТИСЯ З НАМИ.

Хлопья и крупы ТМ «Holm’s»