Про нас

Торгова марка «Holm`s»

Holm’s (lightfoods) – торгова марка круп і пластівців крупозавода ТОВ «Надія» (м. Первомайський, Харківська область). Продукція сімейної династії для якої тримати марку – це справа честі. Крупи і пластівці виготовляють, в основному, з зерна, зібраного з власних полів. У процесі безперервного виробництва в сертифікованій лабораторії щогодини проводять аналіз продукції з кожної лінійки. Досвідчені технологи постійно дбають про модернізацію виробництва, застосовуючи власні раціоналізаторські винаходи і ноу-хау. Як результат – крупи і пластівці повністю відповідають європейським стандартам.

Holm’s (lightfoods) – це слово нагадує пагорб (адже кашу, як правило, накладають гіркою). А ще – ім’я відомого шанувальника вівсянки детектива Холмса з його збільшувальним склом. Адже крупи і пластівці марки Holm’s такі чисті, що навіть під мікроскопом не знайдеш в них ні лушпиння, ні порошинки.

У чому наші переваги перед іншими виробниками?

  • Наші товари виробляються з добірного зерна і культур, вирощених в екологічно чистих районах.
  • Виробничий процес на підприємствах носить високотехнологічний характер, а на кожному його етапі здійснюється строгий контроль якості продукції, що випускається.
  • Широкий асортимент продукції і вигідні ціни приємно здивують Вас.
Предприятие года
Хлопья и крупы ТМ «Holm’s»